
Комплект дитячої постільної білизни з бамбука Cotton Box в ліжечко ( для дівчинки)нки)
1 290 ₴
- В наличии
- +380 (93) 286-04-65
Спеціально для найменших діток турецький бренд Cotton box розробив дитячу колекцію постільної білизни Baby Collection.
Дитячий комплект постільної білизни використані бамбук і сатин. Постільна білизна для новонароджених з бамбука – це екологічно чистий продукт. Бамбук гіпоалергенний, підтримує природну температуру організму, не утримує запах. Ваш малюк заслуговує на якісне турецьке постільна білизна. Нехай сон вашої дитини буде здоровим з цим неймовірним набором для новонароджених. Набір для ліжечка складається з простирадла, підодіяльники й наволочки. Він підходить під стандартні розміри дитячого ліжечка. Рожева, бузкова, блакитна, бежева забарвлення з численною підбіркою малюнків стильно виглядають в інтер'єрі дитячої спальні. У дизайні використовується 100% бамбукове волокно, яке відмінно переться в машинці. Комплект упакований в красиву стильну подарункову коробку.
Тип комплекту: в дитячу ліжечко.
Підковдра: 100х150 см
Простирадло: 120х150 см
Наволочка: 35х45 см (2шт)
Тканина: сатин
Склад: бамбук
Виробник: Cotton box
Країна виробник: Туреччина
Упаковка: подарункова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cotton Box |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Животные принты |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Страна производитель | Турция |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 120 см |
| Длина простыни | 150 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 100 см |
| Длина пододеяльника | 150 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Длина наволочки | 45 см |
| Состав ткани | |
| Бамбуковое волокно | 100 % |
- Цена: 1 290 ₴



