Покривало на ліжко виконує дві основні функції – захисну та естетичну. Дуже гідно справляється з обома завданнями гобеленове покривало. Гобелен - тканина, виготовлена складним переплетенням із трьох, чотирьох і більше систем ниток. Сучасні гобеленові тканини ткаються на верстаті, але виглядають при цьому як зіткані вручну. Гобеленові полотна для покривал виготовляються з якісної бавовни з додаванням поліестеру. Тканина дуже щільна, міцна, відмінно зберігає форму і в той же час м'яка і приємна на дотик. Строкатий малюнок досягається шляхом переплетення ниток різних кольорів, а не шляхом фарбування готового полотна. Довговічність забезпечує спеціальну техніку плетіння ниток, а додавання синтетичних волокон допомагає збільшити термін служби виробу....
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Производитель | My Bed |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Покрывало с наволочками |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 80 см |
| Ширина покрывала | 250 см |
| Длина покрывала | 260 см |
| Количество наволочек | 2 |
| Отделка и украшения | Печатный рисунок |
| Размер | Евро Макси |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴





