Комплект постільної білизни чудової якості. Гарно переться, не втрачає колір після прання та надзвичайно приємний до тіла! Ви будете приємно здивовані! Можете придбати для себе, або буде гарним подарунком рідним та близьким.
Розмір: євро
в комплекті йде 4 Наволочки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Подарочная упаковка | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип комплекта | Евро |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 220 см |
| Длина простыни | 230 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 230 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 80 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴



