Поплін — це тканина, що виготовляється традиційним полотняним плетінням зі 100% бавовни, але з ниток різного калібру. Основа з тонких, гладких волокон, а нитки піткання товщі (в півтора, два рази), за рахунок чого полотно виходить із легким рубчиковим рельєфом.
За легендою цей матеріал уперше виробили у французькому осідку Папи Римського, місті Авіньйон. За це тканину назвали поплін, що означає «папський». Відтоді, слідом за Європою, полотно підкорило весь світ і на сьогодні це найактуальніший матеріал для постільної білизни. Поплін має найкращі властивості тканини для постільної білизни. Він щільний і водночас м'який на дотик, зносостійкий, не мнеться, гігроскопічний і невибагливий у догляді, а після прання практично не потребує прасування.
Розмір
160×220
160×240
50×70 -2 шт
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип ткани | Поплин |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 160 см |
| Длина простыни | 240 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 160 см |
| Длина пододеяльника | 220 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
- Цена: 1 650 ₴



